Zveřejněno do
Zveřejněno od
Okruh
VEŘEJNÁ VYHLÁŠKA
ROZHODNUTÍ
Krajského úřadu Královéhradeckého kraje, odboru územního plánování a stavebního řádu,o odvolání, které dne
04.03.2026 podal Mário Drlička,1970, trvale bytem 549 57 Teplice nad Metují, zastoupený na základě plné moci Mgr. Ing. Daliborem Jandurou, advokátem, se sídlem Dlouhá 103/17, 500 03 Hradec Králové.
Předmětné odvolání směřuje proti rozhodnutí ze dne 05.02.2026, č. j. PDMUBR 3193/2026 vydanému Městským úřadem Broumov, odborem stavebního úřadu.
Krajský úřad Královéhradeckého kraje, odbor územního plánování a stavebního řádu, přezkoumal napadené
rozhodnutí podle ustanovení § 89 odst. 2 správního řádu a podle ustanovení § 90 odst. 1
písm. b) správního řádu rozhodnutí Městského úřadu Broumov, odboru stavebního úřadu ze
dne 05.02.2026, č. j. PDMUBR 3193/2026
zrušuje
a věc vrací Městskému úřadu Broumov, odboru stavebního úřadu k novému projednání.
Více informací v píloze