Domů Aktuality Třetí Den Na ODM Přinesl Celkem 10 Medailí, Bodovali Hlavně Badmintonisté

Třetí den na ODM přinesl celkem 10 medailí, bodovali hlavně badmintonisté

25. 06. 2026

Třetí soutěžní den Olympiády dětí a mládeže přinesl výpravě Královéhradeckého kraje další úspěchy. Naši sportovci navzdory náročným podmínkám, vysokým teplotám a celodennímu slunci prokazují obrovskou bojovnost, odhodlání i týmového ducha. Po třech dnech soutěží má Královéhradecký kraj na svém kontě celkem 20 medailí.

Největší medailovou radost přinesl badminton, Anna Kábrtová ovládla dvouhru a vybojovala cenné zlato. Další prvenství přidali naši badmintonisté ve čtyřhře, kde Královéhradecký kraj získal dvě zlaté medaile – zlatí jsou kluci i holky. 

Ve smíšené čtyřhře dívek a chlapců opět tým Královéhradeckého kraje získal zlato.

K badmintonovým úspěchům přidal stříbro ve dvouhře také Vojtěch Šíma a další stříbrnou medaili získal krajský tým i ve smíšené čtyřhře.

Skvělou formu potvrdil také Richard Tejkl, který zvítězil v golfovém turnaji jednotlivců. 

Stolní tenisté v soutěži družstev po celý turnaj předvádějí velmi kvalitní výkony a probojovali se až do finále. Získali cenné stříbro.

Bronzové medaile přidali Vendelín Ňima Ciler v terčové lukostřelbě jednotlivců a Jaromír Kopeček v rychlostní kanoistice na trati K1 500 metrů.

Všem medailistům gratulujeme a děkujeme také trenérům a vedoucím za skvělou práci. 

Fandí celý kraj!