Třetí soutěžní den Olympiády dětí a mládeže přinesl výpravě Královéhradeckého kraje další úspěchy. Naši sportovci navzdory náročným podmínkám, vysokým teplotám a celodennímu slunci prokazují obrovskou bojovnost, odhodlání i týmového ducha. Po třech dnech soutěží má Královéhradecký kraj na svém kontě celkem 20 medailí.
Největší medailovou radost přinesl badminton, Anna Kábrtová ovládla dvouhru a vybojovala cenné zlato. Další prvenství přidali naši badmintonisté ve čtyřhře, kde Královéhradecký kraj získal dvě zlaté medaile – zlatí jsou kluci i holky.
Ve smíšené čtyřhře dívek a chlapců opět tým Královéhradeckého kraje získal zlato.
K badmintonovým úspěchům přidal stříbro ve dvouhře také Vojtěch Šíma a další stříbrnou medaili získal krajský tým i ve smíšené čtyřhře.
Skvělou formu potvrdil také Richard Tejkl, který zvítězil v golfovém turnaji jednotlivců.
Stolní tenisté v soutěži družstev po celý turnaj předvádějí velmi kvalitní výkony a probojovali se až do finále. Získali cenné stříbro.
Bronzové medaile přidali Vendelín Ňima Ciler v terčové lukostřelbě jednotlivců a Jaromír Kopeček v rychlostní kanoistice na trati K1 500 metrů.
Všem medailistům gratulujeme a děkujeme také trenérům a vedoucím za skvělou práci.
Fandí celý kraj!